Hakkımızda

Firmamız 2000li yıllarda insanların  doğaya ve doğal ürüne kaçınılmaz olan geri dönüşünü fark ederek, bitkisel çaylar, bal ve arı ürünleri ile fonksiyonel gıdaların, eczane, market, şarküteri ve aktarlara dağıtım ve satışını yapmak amacıyla Bitkisel ve Doğal'ı kurmuşlardır. Sonraki yıllarda gittikçe artan hizmet ağı ve ürün gruplarıyla bu alanda marka ve ürün sayısını, fiziki ve beşeri imkanlarını arttırarak sağlıklı gıda, doğal kozmetik ve sonrasında paketleme çözümlerinde etki ve faaliyet sahasını geliştirmiştir. 

Başta baharat, bitkisel çaylar, bitkisel yağlar, soslar, kuruyemiş ve kuru meyve olmak üzere lezzetli ve sağlıklı gıda ürünlerinin üretimini yapıyor, dijital kanalda ve perakende mağazalarımızda satışını gerçekleştiriyoruz.

Sağlıklı ve kaliteli ürünleri önemseyen kurumlar, aileler ve bireyler bizim müşterilerimizdir. Bitkisel ve Doğal kaliteyi ve gıda sağlığını ilke edinmiş, markasına ve müşterilerine değer veren, Türkiye’nin önde gelen otel, restoran ve gıda perakendecilerine tedarik sağlar. Kendisi ve ailesi için lezzetli, sağlıklı ve değerinin karşılığını veren gıdaları tüketmeyi önemseyen birey ve ailelere hizmet verir.  
 

E-Bültenlerimizle İndirimleri Kaçırmayın!

En son haberleri alan ve harika tekliflerden ilk siz haberdar olmak için bültenimize üye olun!

Endişelenmeyin! İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz! Gizlilik Politikamızı buradan kontrol edin.